Paweł Białas -pogromca Marek Samociuk , podejmie weterana TFL Mateusz Głuch MMA Fighter! Na żywo w TVP Sport! Starcie weteranów podczas TFL 23 „Garwolińska Gala Sportów Walki” już 30 października w Miasto Garwolin! Reprezentant RKSW PUNCHER RADOM Mateusz Głuch, skrzyżuje rękawice z trenerem oraz zawodnikiem MKS Sambo Chełm Hrubieszów Pawłem Białasem. Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 84 kg! Paweł Białas podczas ostatniego pojedynku na TFL w fenomenalnym stylu znokautował zawodnika KSW oraz zwycięzcę turnieju Wotore, Marka Samociuka. Były pretendent do pasa mistrzowskiego Thunderstrike Fight League Mateusz Głuch, może pochwalić się solidnym zwycięstwem na punkty z Damian Adamiuk podczas TFL 21 Kozienice.”To będzie starcie doświadczonych zawodników MMA. Paweł Białas jest nieprzewidywalny, niebezpieczny i groźny co pokazał w ostatnim pojedynku, nokautując młodego i perspektywicznego Samociuka. Mateusz związany jest z TFL od wielu lat, jest weteranem organizacji i nie powiedział ostatniego słowa. Wiem że nadal jego marzeniem jest wywalczenie upragnionego pasa. ” – mówi organizator TFL promotor JS PromotionJacek Sarna.