W ubiegłą sobotę podczas rozgrywanych w Krakowie siódmych Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów…..zawodnicy Klubu MKS Sambo Chełm i Herkules Łęczna wywalczyli 13 medali. Proszę Państwa, jestem bardzo dumny ze swoich zawodników, bo ten rok jest dla nas bardzo ciężki i wyjątkowy ze względu na zmianę lokalizacji Klubu na Wolności10. Trenowaliśmy całą zimę bez ogrzewania i odpowiednich warunków ale udało się Takie momenty przedłużają mi życie Oto szczegóły:

Złote medale:
Jakub Jańczuk – 46kg Sambo Sportowe
Anastazja Kister – 64kg Sambo Sportowe
Piotr Hawryluk – 62kg Sambo Sportowe
Mateusz Blinowski – 62kg Sambo Combat
Wiktor Jakubowski – 74kg Sambo Combat
Zbigniew Jasiński – 90kg Sambo Sportowe
Jakub Mazur – 100kg Sambo Combat
Paweł Białas – 90kg Sambo Combat

Srebrne medale:
Patrycja Żołnacz – 64kg Sambo Sportowe
Ewelina Sala – 60kg Sambo Sportowe
Mateusz Goleń – 74kg Sambo Combat
Marcin Bieńkowski – 90kg Sambo Combat
Norbert Piskorski – +100kg Sambo Combat

Brązowe medale:
Brak