Do długo oczekiwanego debiutu w klatce organizacji TFL – Thunderstrike Fight League dojdzie podczas dziewiętnastej świątecznej odsłony TFL. Doskonale znany trener oraz zawodnik klubu MKS SAMBO CHEŁM Paweł Białas, stoczy szóstą zawodową walkę w formule MMA, pod banderą największej w południowo wschodniej Polsce organizacji! Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 84 kg. ” To będzie bardzo interesująca konfrontacja młodości z doświadczeniem. Jestem bardzo ciekawy postawy Pawła. Na pierwszej gali TFL walczył jego młodszy brat Mariusz Białas. Według mojej oceny był to na tamten moment jeden z największych talentów MMA w Polsce. Tym razem młodszy z braci będzie w narożniku. ” – mówi organizator TFL promotor grupy JS Promotion Jacek Sarna .
Bilety na galę TFL 19 „Christmas Time” dostępne od 25 listopada w klubie MKS Sambo Chełm .